Promocje

Ostatnio przeglądane

Nowe produkty

BabySafe Westie 2.0

Używane

BabySafe Westie 2.0 0-18kg - używany - DARMOWA WYSYŁKA! - BARDZO ZADBANY!

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

399,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Płać PayU
Płać PayU

Więcej informacji

Modułowa konstrukcja zapewnia optymalny poziom bezpieczeństwa i wygodę dla małego pasażera. Mocowanie na bazie ISOFIX, wyposażonej w nogę stabilizującą, pozwala łatwo, bezpiecznie i stabilnie mocować fotelik, zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy. Wysokie osłony boczne wraz z regulowanym zagłówkiem, pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa oraz wkładka zmniejszająca dla niemowląt czynią z Westie 2.0 doskonały wybór na wiele sezonów.

Cechy fotelika:

  • przeznaczony jest dla dzieci od 0 do 18 kg;
  • mocowany jest na płycie ISOFIX tyłem do kierunku jazdy w całym przedziale wagowym oraz przodem - w przedziale 9-18 kg;
  • regulowany kąt nachylenia oparcia niezależnie od wpięcia tyłem czy przodem do kierunku jazdy;
  • zagłówek regulowany w 4 pozycjach;


Fotelik BabySafe Westie2.0  jest niezwykle łatwy w instalacji, można go zamontować tylko w samochodzie wyposażonym w system ISOFIX. Fotelik posiada zintegrowane łączniki ISOFIX i teleskopową nogę podporową zapewniające maksymalną stabilność fotelika i pewny montaż. Wszystkie mechanizmy regulacji umieszczone są centralnie z przodu a dodatkowo wskaźniki mechaniczne sygnalizują prawidłowe użycie teleskopowej nogi podporowej i wpięcie fotelika w bazę. Po wpięciu i dociągnięciu pokrętłem łączników ISOFIX oraz ustawieniu nogi podporowej na podłodze pojazdu, a fotelik można zamontować na bazie tyłem do kierunku jazdy (0-18 kg) lub przodem do kierunku jazdy (9-18 kg).

Wymiary:

  • Wysokość: 52-58 cm;
  • Szerokość: 31 cm;
  • Głębokość: 33 cm;

 

Stan fotelika oceniam jako bardzo dobry- Fotelik posiada normalne, minimalne ślady użytkowania.
Fotelik jest zadbany i czysty. Posiada bardzo atrakcyjny wygląd i z pewnością doskonale posłuży kolejnemu użytkownikowi.
Przedstawione zdjęcia i opisy dotyczą wystawianego do sprzedaży towaru, oddając jego stan.
Wszystkie towary przed wystawieniem na aukcje poddawane są dokładnemu przeglądowi i drobnej renowacji oraz kompletowane - tak aby przyszły użytkownik był w pełni usatysfakcjonowany z zakupu.

Przedstawione zdjęcia i opisy dotyczą wystawianego do sprzedaży towaru, oddając jego stan. Wszystkie towary przed wystawieniem na aukcje poddawane są dokładnemu przeglądowi i drobnej renowacji, tak aby przyszły użytkownik był w pełni usatysfakcjonowany z zakupu.

Zapraszamy na nasze pozostałe aukcje. Wystawiamy tylko towary w najlepszym stanie.
Możliwość DARMOWEJ wysyłki!
Odbiór osobisty w sklepie-komisie ABO - Kraina Maluszka

B. Limanowskiego 107, 91-334 Łódź

www.komisik.com.pl

Polecamy serdecznie!

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

BabySafe Westie 2.0

BabySafe Westie 2.0

BabySafe Westie 2.0 0-18kg - używany - DARMOWA WYSYŁKA! - BARDZO ZADBANY!