Promocje

Ostatnio przeglądane

Nowe produkty

Takata Midi i-Size Plus + baza 0-19kg - używany

Używane

Takata Midi i-Size Plus + baza 0-19kg - używany - WYJĄTKOWO ZADBANY! - DARMOWA WYSYŁKA!

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

1 299,00 zł

-100,00 zł

1 399,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Płać PayU
Płać PayU

Więcej informacji

Takata Logo

Takata Midi i-Size Plus

Fotelik samochodowy TAKATA MIDI ISIZE PLUS przystosowany jest do podróżowania dla dzieci o wzroście do 105 cm i wadze maksymalnej do 19 kg. Fotelik dziecięcy można użytkować więc do ok. 4 roku życia dziecka. Spełnia restrykcyjne założenia normy i-Size, a także został przetestowany pod kątem bezpieczeństwa przez niezależne firmy. W teście ADAC otrzymał wysoką ocenę 3 gwiazdki. Fotelik TAKATA MIDI ISIZE PLUS montujemy na bazie ISOFIX, która stanowi najlepsze zabezpieczenie i odpowiada za stabilizację. Fotelik w trakcie jazdy nie zmienia swojej pozycji, a także zawsze jest odpowiednio zainstalowany dzięki wskaźnikom poprawnego montażu. Można go zamontować zarówno tyłem, jak i przodem do kierunku jazdy. Ze względu na zwiększone bezpieczeństwo i ochronę zaleca się podróżowanie w foteliku TAKATA MIDI ISIZE PLUS tyłem przez cały okres jego użytkowania.

Przodem i tyłem do kierunku jazdy

TAKATĘ MIDI ISIZE PLUS możemy zamontować tyłem lub przodem do kierunku jazdy. Sposób montażu jest uzależniony od wzrostu dziecka oraz indywidualnych preferencji rodziców. Przodem fotelik można zamontować dziecku, które osiągnęło wzrost 71 cm, czyli ok. 15 miesiąca jego życia. Model TAKATA MIDI ISIZE PLUS jest także przystosowany do użytkowania tyłem do kierunku jazdy przez cały okres, aż do 4 roku życia. Jest to najbezpieczniejsza dla dziecka pozycja, zapewniająca mu najlepszą ochronę na wypadek zderzenia czołowego.

Wkładka wypłycająca dla maluszków

Fotelik jest przystosowany do podróżowania dla niemowląt i nieco starszych, kilkuletnich dzieci. Z tego powodu w zestawie z TAKATA MIDI ISIZE PLUS znalazła się wkładka wypłycająca, której używamy w przypadku najmniejszych dzieci. Ma ona zapewnić maluszkowi odpowiednie podparcie kręgosłupa, karku i głowy.

5-punktowe pasy bezpieczeństwa

Dziecko w foteliku jest zapinane przy pomocy 5-punktowej uprzęży. Posiada ona po dwa punkty przy barkach i biodrach oraz jeden między nogami, gdzie spinamy pasy naramienne. Dzięki temu maluch ma zapewnioną dobrą stabilizację i jest utrzymywany w foteliku. Dodatkowo na pasach zostały zastosowane miękkie nakładki, które chronią delikatną skórę dziecka przed podrażnieniami i otarciami.

System AIRPAD dla wzmożonej ochrony bocznej

W modelu TAKATA MIDI ISIZE PLUS zadbano dodatkowo o wzmożoną ochronę w przypadku zderzenia bocznego. Odpowiada za nią innowacyjny system AIRPAD, który został opracowany i opatentowany przez producenta fotelików TAKATA. Jest to wkładka o specjalnej konstrukcji, znajdująca się w ścianach bocznych fotelika. Dodatkowo zastosowano ją też przy obszarach, gdzie znajduje się głowa i szyja, dzięki czemu udało się też zwiększyć ochronę newralgicznych części ciała dziecka.

Montaż na bazie ISOFIX

Fotelik TAKATA MIDI ISIZE PLUS w samochodzie montujemy z wykorzystaniem specjalnej bazy i-Size Base Plus. Jest to najszybszy i najstabilniejszy sposób instalacji fotelika w aucie. Dzięki bazie mamy pewność, że fotelik jest właściwie zamontowany, ponieważ baza posiada specjalne wskaźniki informujące o poprawnym montażu.


 

 

Stan fotelika oceniam jako bardzo dobry- Fotelik posiada minimalne ślady użytkowania. Posiada bardzo atrakcyjny wygląd i z pewnością doskonale posłuży kolejnemu użytkownikowi.

Przedstawione zdjęcia i opisy dotyczą wystawianego do sprzedaży towaru, oddając jego stan.
Wszystkie towary przed wystawieniem na aukcje poddawane są dokładnemu przeglądowi i drobnej renowacji oraz kompletowane - tak aby przyszły użytkownik był w pełni usatysfakcjonowany z zakupu.

Zapraszamy na nasze pozostałe aukcje. Wystawiamy tylko towary w najlepszym stanie.
Możliwość DARMOWEJ wysyłki!
Odbiór osobisty w sklepie-komisie ABO - Kraina Maluszka

B. Limanowskiego 107, 91-334 Łódź

www.komisik.com.pl

Polecamy serdecznie!

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Takata Midi i-Size Plus + baza 0-19kg - używany

Takata Midi i-Size Plus + baza 0-19kg - używany

Takata Midi i-Size Plus + baza 0-19kg - używany - WYJĄTKOWO ZADBANY! - DARMOWA WYSYŁKA!