Promocje

Ostatnio przeglądane

Nowe produkty

Britax Römer King II LS - używany

Używane

Britax Romer King II LS 9-18kg - używany - IDEAŁ! - NAJNOWSZY!

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

599,00 zł

-50,00 zł

649,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Płać PayU
Płać PayU

Więcej informacji

Britax Römer King II LS


Fotelik samochodowy Britax Römer King II LS to model, który został wyposażony w innowacyjny system informowania o poprawnym zapięciu dziecka w foteliku. Dzięki temu masz pewność, że jest ono bezpieczne i ma zapewnione odpowiednie warunki do jazdy. Fotelik Britax Römer King II LS jest przeznaczony dla dzieci od 9 do 18 kg, w wieku od 9 miesięcy do 4 lat. Jest kompatybilny ze wszystkimi samochodami osobowymi. Cechuje się łatwym montażem, a także solidnym systemem zabezpieczeń i ochrony. Montowany jest przodem do kierunku jazdy. Fotelik Britax Römer King II LS został przetestowany przez ADAC (Online 11/2015). Otrzymał opinię „DOBRY” i ocenę 2.3.

King II LS

System ostrzegania SL System

SL to sygnały dźwiękowe i świetlne znajdujące się przy pasach, które informują o poprawnym ich zapięciu. Wskaźniki odpowiadają więc za bezpieczne warunki jazdy dla maluszka, a także pozwalają zawsze w odpowiedni sposób przypiąć go w foteliku.

King II LS

Łatwa instalacja

Fotelik Britax Römer King II LS wyposażony został w opatentowany system napinania pasów bezpieczeństwa. Dodatkowo posiada regulowane siedzisko, dzięki któremu z łatwością zamontujesz fotelik z wykorzystaniem 3-punktowych pasów bezpieczeństwa. Siedzisko należy podnieść do przodu, co pozwala pasom na prawidłowe dopasowanie się. Kiedy siedzisko zostanie zapięte, pasy automatycznie się zacisną.

King II LS

Zawsze wygodnie

Dzięki głębokim ścianom bocznym maluch ma zapewnione jeszcze większe bezpieczeństwo i ochronę, szczególnie podczas zderzenia bocznego. Zagłówek został pokryty miękką tkaniną dla zwiększenia komfortu dziecka. Pasy również zostały wyściełane. Można je wraz z zagłówkiem wyregulować jedną ręką i dopasować do wzrostu malucha. Zagłówek powinien znajdować się ponad ramionami dziecka.

King II LS

5-punktowe pasy bezpieczeństwa z nakładkami naramiennymi

Fotelik BRITAX KING II LS posiada 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, które chronią dziecko z każdej strony. Dodatkowo na ramionach zostały wyposażone w nakładki ograniczające ruch malucha w przypadku zderzenia czołowego.

king II sl


Testy i Nagrody

ADAC

 

 

Stan fotelika oceniam jako bardzo dobry- Fotelik posiada minimalne ślady użytkowania. Posiada bardzo atrakcyjny wygląd i z pewnością doskonale posłuży kolejnemu użytkownikowi.

Przedstawione zdjęcia i opisy dotyczą wystawianego do sprzedaży towaru, oddając jego stan.
Wszystkie towary przed wystawieniem na aukcje poddawane są dokładnemu przeglądowi i drobnej renowacji oraz kompletowane - tak aby przyszły użytkownik był w pełni usatysfakcjonowany z zakupu.

Zapraszamy na nasze pozostałe aukcje. Wystawiamy tylko towary w najlepszym stanie.
Możliwość DARMOWEJ wysyłki!
Odbiór osobisty w sklepie-komisie ABO - Kraina Maluszka

B. Limanowskiego 107, 91-334 Łódź

www.komisik.com.pl

Polecamy serdecznie!

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Britax Römer King II LS - używany

Britax Römer King II LS - używany

Britax Romer King II LS 9-18kg - używany - IDEAŁ! - NAJNOWSZY!