Promocje

Ostatnio przeglądane

Nowe produkty

Britax Romer Dualfix M i-Size 0-18kg - używany

Używane

Britax Romer Dualfix M i-Size 0-18kg - używany - WYJĄTKOWO ZADBANY! - DARMOWA WYSYŁKA!

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

1 299,00 zł

-100,00 zł

1 399,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Płać PayU
Płać PayU

Więcej informacji

Dualfix M i-Size to fotelik homologowany wg normy i-Size przeznaczony dla dzieci od 61 do 105 cm i maksymalnej wagi 18 kg. Siedzisko montowane jest w samochodzie za pomocą systemu ISOFIX. Konstrukcja fotelika oparta została na obrotowej bazie dzięki czemu siedzisko można w prosty sposób odwrócić w stronę drzwi lub środka auta znacząco ułatwiając między innymi wkładanie i wyciąganie dziecka. W Dualfix M i-Size zastosowano również funkcję regulacji pochylenia która umożliwi uzyskanie wygodniejszej pozycji dla młodszych dzieci lub małych śpiochów.


  4 lata, jeden fotelik – ciągle wygodny

W ciągu pierwszych czterech lat życia Twoje dziecko rośnie o około 52 centymetry. To oznacza, że wyrośnie ono z 8 rozmiarów ubrań zanim skończy cztery lata. DUALFIX M i-SIZE zapewnia stałą wygodę w tym czasie. Wiele pozycji odchylenia w ustawieniu przodem bądź tyłem do kierunku jazdy i powiększoną przestrzeń na nogi dla większych maluchów co oznacza wyjątkowy komfort nawet podczas dłuższych podróży. 

Regulowana rama antyrotacyjna

Rama antyrotacyjna nie tylko pomaga zapobiegać przesuwaniu fotelika podczas uderzenia, ale może być regulowana o całe 8 stopni. Pozwala to na łatwe dopasowanie ramy do oparcia fotela samochodu i daje dziecku 10% więcej miejsca na nogi.  


Umieszczenie tyłem do kierunku jazdy

Wożenie dzieci tyłem do kierunku jazdy zapewnia najlepszą ochronę na wypadek uderzenia czołowego – najczęstszego rodzaju kolizji, do jakich dochodzi na drogach. Podczas kolizji czołowej z fotelikiem skierowanym tyłem do kierunku jazdy siły uderzenia skupione są na tyle fotelika, podczas gdy pozostała energia rozprowadzana jest równomiernie w obszarach głowy, szyi i górnych partii ciała.
  


 
Opcjonalnie przodem do kierunku jazdy


Dualfix i-Size umożliwia opcjonalne ustawienie fotelika przodem do kierunku jazdy pod warunkiem osiągnięcia 76 cm wzrostu i przekroczeniu 15 miesiąca życia. Mechanizm obrotu siedziska umożliwia zmianę kierunku jazdy bez konieczności wypięcia fotelika a nawet dziecka.

 Mechanizm obrotu siedziska o 360°


360 stopni obrotu pozwala na łatwe obracanie fotelika z pozycji tyłem do kierunku jazdy do pozycji przodem do kierunku jazdy i z powrotem bez konieczności wymontowywania fotelika z samochodu. Dodatkowo, fotelik może być obrócony do otwartych drzwi zaparkowanego samochodu, co pozwala na łatwe umieszczanie i zapinanie dziecka w foteliku. Potem wystarczy obrócić fotelik z powrotem do wybranej pozycji aż usłyszysz kliknięcie, z którym fotelik wraca na odpowiednią pozycję.  
Zintegrowany system SICT


SICT Inside zapewnia Twojemu dziecku wyjątkową ochronę w przypadku kolizji bocznej. Technologia redukuje siły uderzenia poprzez zmniejszenie odległości między wnętrzem samochodu i fotelikiemi pochłonięcie energii, zanim ta dotrze do dziecka. Nie musisz niczego regulować i dostosowywać, system SICT inside zadziała, kiedy będziesz go potrzebować.


 System Pivot Link firmy Britax Römer

W razie wypadku nasz opatentowany system Pivot Link najpierw kieruje siły w dół – do fotelika a następnie do przodu, bardziej delikatnie, co znacznie zmniejsza ryzyko obrażeń głowy i szyi dziecka.

 

Stan fotelika oceniam jako bardzo dobry- Fotelik posiada normalne, minimalne ślady użytkowania. Każda pianka jest w całości. Posiada bardzo atrakcyjny wygląd i z pewnością doskonale posłuży kolejnemu użytkownikowi.

Przedstawione zdjęcia i opisy dotyczą wystawianego do sprzedaży towaru, oddając jego stan.
Wszystkie towary przed wystawieniem na aukcje poddawane są dokładnemu przeglądowi i drobnej renowacji oraz kompletowane - tak aby przyszły użytkownik był w pełni usatysfakcjonowany z zakupu.

Zapraszamy na nasze pozostałe aukcje. Wystawiamy tylko towary w najlepszym stanie.
Możliwość DARMOWEJ wysyłki!
Odbiór osobisty w sklepie-komisie ABO - Kraina Maluszka

B. Limanowskiego 107, 91-334 Łódź

www.komisik.com.pl

Polecamy serdecznie!

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Britax Romer Dualfix M i-Size 0-18kg - używany

Britax Romer Dualfix M i-Size 0-18kg - używany

Britax Romer Dualfix M i-Size 0-18kg - używany - WYJĄTKOWO ZADBANY! - DARMOWA WYSYŁKA!