Promocje

Ostatnio przeglądane

Nowe produkty

Maxi Cosi Pearl One i-Size

Nowy produkt

Od ok. 6 miesiąca do ok. 4 roku życia
Od 67 do 105 cm
9 - 18 kg
  • Pozycja tyłem do kierunku jazdy aż do 4 roku życia
  • ISOFIX z sygnalizacją poprawnego montażu
  • Zwiększone bezpieczeństwo dzięki standardowi i-Size
  • Uprząż pozwalająca na łatwe umieszczenie dziecka w foteliku

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

899,00 zł

-100,00 zł

999,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Płać PayU
Płać PayU

Więcej informacji

Fotelik Pearl One i-Size od Maxi-Cosi pasuje do bazy FamilyFix One i-Size i jest zgodny z najnowszymi europejskimi standardami bezpieczeństwa i-Size. Aby zwiększyć bezpieczeństwo głowy oraz szyi Twojego maleństwa eksperci radzą, aby dziecko cały czas podróżowało tyłem do kierunku jazdy aż do 105 cm wzrostu.

Montaż

Montaż fotelika samochodowego Pearl One i-Size od Maxi-Cosi jest dziecinnie prosty! Po pierwsze, zainstaluj w samochodzie bazę FamilyFix One i-Size za pomocą mocowań ISOFIX. Następnie wepnij fotelik samochodowy Pearl One i-Size do bazy – wystarczy jedno kliknięcie i gotowe. Baza poinformuje Cię za każdym razem, gdy Twój maluszek będzie przypięty i gotowy do drogi. Aby dokonać poprawnego montażu z użyciem ISOFIX sprawdź instrukcję oraz naszą listę kontrolną.

8795671110U3Y2020_2020_maxicosi_carseat_

Bezpieczeństwo

W fotelikach Maxi-Cosi przewieźliśmy ze szpitala do domu ponad 50 milionów maluchów. Dla nas bezpieczeństwo Twojego dziecka jest najwyższym priorytetem. Niezależne centra testów zderzeniowych, jak na przykład niemiecka organizacja ADAC (Allgemeneir Deutscher Automobil-Club), przetestowały Pearl One i-Size w zakresie bezpieczeństwa dynamicznego oraz łatwości użytkowania, wystawiając fotelikowi ocenę dobrą.

Co więcej, fotelik Pearl One i-Size posiada szwedzki certyfikat PLUS-test. Jest to test oceniający foteliki samochodowe pod kątem ochrony głowy oraz szyi przewożonego dziecka. Taki certyfikat oznacza pewność, że Twoje dziecko będzie dobrze chronione w przypadku uderzenia czołowego. Fotelik Pearl One jest również zgodny z najnowszym europejskim standardem bezpieczeństwa i-Size. Oznacza to, że nasz fotelik oferuje optymalną ochronę dla głowy, szyi oraz korpusu, umożliwiając jednocześnie podróżowanie tyłem do kierunku jazdy do około 105 cm wzrostu (w przybliżeniu 4 lata), która to pozycja jest uważana za najbezpieczniejszą dla dziecka. Pearl One i-Size to głowa wolna od zmartwień dzięki dźwiękowemu oraz wizualnemu potwierdzeniu, że fotelik jest poprawnie wpięty do bazy.

8795671110U1Y2020_2020_maxicosi_carseat_

Fotelik dziecięcy z opcją podróżowania tyłem do kierunku jazdy do około 4 roku życia

Fotelik Pearl One i-Size od Maxi-Cosi jest zgodny z najnowszym europejskim standardem bezpieczeństwa i-Size. Posiada również szwedzki certyfikat PLUS-test, oferując zwiększone bezpieczeństwo przy podróżowaniu tyłem do kierunku jazdy dla dzieci w wieku do 4 lat.

Fotelik Pearl One i-Size jest kompatybilny z bazą FamilyFix One i-Size zgodną ze standardem ISOFIX. Wizualne oraz dźwiękowe potwierdzenie wysyłane przez bazę upewni Cię, że fotelik został wpięty poprawnie i jego użytkowanie jest w pełni bezpieczne. Wkładanie oraz wyjmowanie Twojego maluszka z fotelika samochodowego Pearl One i-Size jest dziecinnie proste. Nasz unikalny system utrzymuje uprząż w pozycji otwartej, dzięki czemu z wkładanie i wyjmowanie dziecka zajmuje zaledwie kilka sekund.

8795671110U2Y2020_2020_maxicosi_carseat_

Zdejmowany pokrowiec

W podróży jedzenie i picie nie zawsze trafia do buzi. Twoje maleństwo może się również źle poczuć. Wychodząc na przeciw Twoim oczekiwaniom pokrowiec fotelika Maxi-Cosi nadaje się do prania w pralce i jest łatwy do ściągnięcia.

System podróżny

Fotelik Pearl One i-Size od Maxi-Cosi pasuje do bazy FamilyFix One i-Size, która jest również kompatybilna z fotelikiem samochodowym dla niemowląt Rock. Te trzy doskonale uzupełniające się elementy mogą zostać zakupione osobno. Możesz używać fotelika samochodowego Rock od Maxi-Cosi dla noworodka, a następnie zamienić go na Pearl One i-Size. Dzięki temu zapewnisz Twojemu dziecku bezpieczne podróżowanie tyłem do kierunku jazdy od narodzin aż do około 4 roku życia.

                         

8795671110U4Y2020_2020_maxicosi_carseat_

Po okresie użytkowania fotelika, istnieje możliwość zbycia lub wymiany w naszym komisie zakupionego fotelika, na inny towar np. na wózek spacerowy, inny fotelik samochodowy lub rowerek.

Wysyłka /koszt-15,00zł/ po dokonaniu przelewu na konto.

Odbiór osobisty w sklepie-komisie ABO-Kraina Maluszka

/pn-pt 10-18 sb 10-14/ Łódź B.Limanowskiego 107

Zachęcamy do zakupów!:)


Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Maxi Cosi Pearl One i-Size

Maxi Cosi Pearl One i-Size

Od ok. 6 miesiąca do ok. 4 roku życia
Od 67 do 105 cm
9 - 18 kg
  • Pozycja tyłem do kierunku jazdy aż do 4 roku życia
  • ISOFIX z sygnalizacją poprawnego montażu
  • Zwiększone bezpieczeństwo dzięki standardowi i-Size
  • Uprząż pozwalająca na łatwe umieszczenie dziecka w foteliku