Ostatnio przeglądane

Nowe produkty

Britax Romer Dualfix M i-Size 0 -18kg

Nowy produkt

Britax Romer DUALFIX M i-Size

DUALFIX M i-Size marki Britax Romer - doskonały wybór na następny fotelik po nosidełku dla noworodka - zgodny z normą i-Size, przeznaczony dla dzieci o wzroście od 61 do 105 cm.

Więcej szczegółów

35 Przedmioty

1 949,00 zł

-50,00 zł

1 999,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Płać PayU
Płać PayU

Więcej informacji

Britax-Romer Dualfix M i-Size

Obrotowy fotelik umożliwia przewożenie dziecka tyłem lub przodem do kierunku jazdy, oraz obrót fotelika przodem do drzwi samochodu - komfortowe użytkowanie.

Regulowana rama antyrotacyjna, noga wspierająca z systemem regulacji, system montażu ISOFIX, system ochrony bocznej SICT, 5-punktowa uprząż, system Pivot Link, specjalny zagłówek typu "V", głębokie ściany boczne i możliwość przewożenia dziecka tyłem w całym zakresie uzytkowania - gwarancja najwyższego poziomu bezpieczeństwa.

Britax-Romer Dualfix M i-Size

Długotrwały komfort dla Ciebie i Twojego dziecka

Nosidełko to lekki i mobilny wybór na pierwsze miesiące życia Twojego dziecka. Kiedy maluch rośnie możliwość obrotu o 360 stopni, która pozwala na łatwe posadzenie i zapięcie dziecka w foteliku.

Zaprojektowany dla dzieci o wzroście powyżej 61 cm, Dualfix M i-Size pozwala na 12 pozycji odchylenia – przodem i tyłem do kierunku jazdy – i posiada regulowaną ramę antyrotacyjną dla maksymalnego komfortu aż do 4 roku życia.

Spokojne bezpieczeństwo – na co dzień

Dualfix M i-Size został wyposażony w wiele innowacyjnych funkcji bezpieczeństwa: zoptymalizowany system ochrony przed uderzeniem bocznym SICT, opatentowany system Pivot Link ISOFIX.

Jakość – wyprodukowano w Niemczech

Żeby zagwarantować najwyższą jakość naszych produktów, cały proces ich tworzenia przeprowadzamy w jednym miejscu – od pierwszej koncepcji do produktu końcowego.

Dodatkowo, utrzymujemy nasze standardy na wyższym poziomie i regularnie przeprowadzamy testy fotelików w naszym najnowocześniejszym centrum testów zderzeniowych. Dzięki temu mamy pewność, że Twoje dziecko jest zawsze bezpieczne na drodze.

Zagłówek typu "V"

Niezwykle bezpieczny, specjalnie zaprojektowany zagłówek w kształcie litery V - komfortowe podparcie główki, podczas podróży. oraz dodatkowa ochrona w przypadku zderzenia bocznego, zmniejsza ryzyko urazu szyi i głowy dziecka.

Regulacja zagłówka i pasów bezpieczeństwa od przodu fotelika - łatwe i komfortowe rozwiązanie - użytkowanie Dualfix M i-Size jest przyjemne i łatwe.

Regulowana rama antyrotacyjna

W pełni regulowana rama antyrotacyjna fotelika Dualfix M i-Size - zapobiega niekontrolowanemu obrotowi podczas zderzenia - regulacja pochylenia o 8° gwarantuje dopasowanie do fotela samochodowego. Możliwość regulacji pozwala powiększyć przestrzeń na nogi dziecka aż do 10%.

Obrót 360°

Łatwy w użyciu system obrotu 360° to wygodna zmiana kierunku przewożenia dziecka oraz możliwość odwrócenia przodem do drzwi kiedy umieszczamy lub wyjmujemy dziecko z fotelika.

Po zajęciu miejsca jednym prostym ruchem obracamy fotelik i w drogę!

5-punkowa uprząż

5-punktowe pasy DUALFIX M i-Size - 2 punkty nad ramionami, 2 przy biodrach oraz klamra między nogami - taki układ to gwarancja najwyższego poziomu bezpieczeństwa.

Dziecko jest doskonale utrzymywane wewnątrz bezpiecznej skorupy fotelika.

Noga podpierająca

Zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa fotelików jest dla marki Britax Romer priorytetem. Regulowana noga DUALFIX M i-Size minimalizuje pochylenie fotelika i dodatkowo zapobiega niekontrolowanemu obrotowi.

Regulacja wysokości, wskaźnik prawidłowego montażu - to gwarancja pełnej ochrony podczas nieprzewidzianych zdarzeń.

System ochrony bocznej SICT

Technologia SICT Inside - redukcja siły uderzenia bocznego, poprzez zmniejszenie odległości między wnętrzem samochodu i fotelikiem -zapewnia pochłonięcie znacznej części energii, zanim dotrze do fotelika.

System działa automatycznie, nie musisz niczego regulować ani dostosowywać, zadziała kiedy będzie trzeba.

Komfortowa zdejmowana tapicerka

Tapicerka fotelika DUALFIX M i-Size, wykonana z najwyższej jakości materiałów, odporna na pranie.

Łatwy demontaż, bez konieczności demontażu pasów - rozlany napój, okruchy i inny zanieczyszczenia to nie problem.

Głębokie ściany boczne

Wyjątkowo komfortowe, głębokie, miękko wyściełane, głębokie ściany boczne - pełna ochrona oraz komfort podróży dziecka.

Otaczają dziecko niczym kokon, absorbując siły uderzeń.

Pasy z miękką otuliną

Neoprenowe, nowoczesne, miękkie ochraniacze pasów na klatkę piersiową - redukcja niepożądanego przemieszczenia dziecka w przypadku kolizji, zapewniają większy komfort.

Możliwość zdjęcia, bez demontażu pasów - odporne na pranie.

Regulacja pochylenia fotelika

Britax Romer DUALFIX M i-Size posiada 12 pozycji pochylenia fotelika, zarówno przy montażu przodem jak i tyłem.

Dziecko znajdzie wygodną pozycję, będzie zrelaksowane, a Wasza podróż upłynie w spokoju.

Przodem lub tyłem

Najbezpieczniejszym sposobem przewożenie dziecka w samochodzie jest umieszczenie fotelika tyłem do kierunku jazdy - w takim ułożeniu większość siły uderzenia pochłaniana jest przez fotelik minimalizując ryzyko urazu dziecka - szczególnie główki i szyi.

Fotelik może być używany tyłem w całym zakresie przeznaczenia od 61 do 105 cm wzrostu.

Dziecko może być przewożone przodem po osiągnięciu 76 cm wzrostu.

Zaleca się używanie fotelika tyłem do kierunku jazdy - maksymalna ochrona dziecka.

Po okresie użytkowania fotelika, istnieje możliwość zbycia lub wymiany w naszym komisie zakupionego wózka, na inny towar np. na wózek spacerowy, fotelik samochodowy lub rowerek.

Wysyłka /koszt-15,00zł/

Odbiór osobisty w sklepie-komisie ABO-Kraina Maluszka

/pn-pt 10-18 sb 10-14/ Łódź B.Limanowskiego 107

Zachęcamy do zakupów!:)

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Britax Romer Dualfix M i-Size 0 -18kg

Britax Romer Dualfix M i-Size 0 -18kg

Britax Romer DUALFIX M i-Size

DUALFIX M i-Size marki Britax Romer - doskonały wybór na następny fotelik po nosidełku dla noworodka - zgodny z normą i-Size, przeznaczony dla dzieci o wzroście od 61 do 105 cm.