Ostatnio przeglądane

Nowe produkty

Britax Romer Kidfix i-Size 15-36kg

Nowy produkt

Britax Romer KidFix i-Size - fotelik samochodowy ~15-36 kg

Nasze najbezpieczniejsze miejsce* na spełnianie marzeń

Więcej szczegółów

20 Przedmioty

1 099,00 zł

-50,00 zł

1 149,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Płać PayU
Płać PayU

Więcej informacji

Britax Romer KidFix i-Size to niezwykle połączenie sprawdzonych rozwiązań, takich jak: osłona XPPad, prowadzenie pasa za pomocą SecureGuard, czy system ochrony bocznej SICT. Wszystkie te elementy zostały umieszczone w zupełnie nowej konstrukcji siedziska zaprojektowanej, by sprostać najnowszej normie i-Size, kładącej szczególny nacisk na ochronę głowy i szyi dziecka. Zgodność z nowym sposobem homologacji to również gwarancja idealnego dopasowanie fotela do wzrostu dziecka w przedziale wzrostu od 100 do 150 cm.

Idelne dopasowanie dzięki i-Size

Norma i-Size narzuca na producentów foteli zupełnie nowe standardy wymagań. Dlatego projekt fotelika KidFix i-Size skupia się na zapewnieniu komfortu i bezpieczeństwa nie koncentrując się na wadzę pasażera, a na jego wzroście. Takie podejście gwarantuje lepszą ochronę tak wrażliwych części ciała jak głowa, czy szyja dziecka.

Stabilność dzięki ISOFIX

Żeby zamontować KidFix i-Size wystarczą trzypunktowe samochodowe pasy bezpieczeństwa. Jednak najwyższą stabilność i bezpieczeństwo uzyskamy wpinając fotelik w złącza ISOFIX. Połączenie tych dwóch systemów mocowania pozwala na obniżenie siły działającej na dziecko podczas wypadku czołowego.

Rośnie wraz z pasażerem

Bezpieczna jazda w foteliku samochodowym jest możliwa tylko przy odpowiednim dopasowaniu zagłówka. Dlatego firma Britax Romer wyposażyła swój fotelik w płynną regulację zagłówka dzięki, której delikatna szyja dziecka będzie zawsze prawidłowo chroniona.

XP-Pad - dodatkowa ochrona w razie zderzenia czołowego

Chociaż XP-Pad w pierwszym odruchu może kojarzyć się tylko i wyłącznie z podniesieniem codziennego komfortu w praktyce jest to element znacząco podnoszący poziom bezpieczeństwa. Osłona została wypełniona wyjątkowo elastycznym materiałem, który przejmuje na siebie część energii powstałej w tracie zderzenia czołowego, chroniąc w ten sposób delikatną szyję dziecka.

Optymalne prowadzenie pasa

Technologia SecureGuard to gwarancja prawidłowego prowadzenia pasa, co jest niezwykle istnym czynnikiem wpływającym na bezpieczeństwo w przypadku kolizji czołowej. Pas opierający się o twarde kości miednicy pozwala na znaczne zredukowanie obrażeń wewnętrznych w przypadku wyjątkowo kryzysowych sytuacji, jak zderzenie ze znaczą prędkością.

SICT - zaawansowana ochrona boczna

Britax Romer KidFix i-Size został wyposażony w sprawdzoną technologię SICT. Niepozorny element pełni jedno bardzo ważne zadanie - wypełnia lukę między fotelem a drzwiami samochodu, by w razie zderzenia czołowego pochłonąć znaczną część energii i ochronić Twoje dziecko. Testy pokazują, że zaawansowana ochrona boczna może pochłonąć nawet 40 % energii zmierzającej w stronę pasażera w tracie wypadku.

Ściągnij i wypierz

Długie podróże to mnóstwo dobrej zabawy przy której łatwo się pobrudzić. Na szczęście Britax Romer KidFix i-Size został wyposażony w łatwo ściągalną tapicerkę, którą z łatwością wypierzesz.

Specyfikacja

Waga:

7,4 kg

Wymiary:

63-83 x 48 x 42 cm

Grupa wagowa:

III(od 15 do 36 kg)

Wzrost dziecka(zgodnie z i-Size):

od 100 do 150 cm

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

iF Design Award 2021Innovation Award 2022ADAC 10/22

Po okresie użytkowania fotelika, istnieje możliwość zbycia lub wymiany w naszym komisie zakupionego wózka, na inny towar np. na wózek spacerowy, fotelik samochodowy lub rowerek.

Wysyłka /koszt-15,00zł/

Odbiór osobisty w sklepie-komisie ABO-Kraina Maluszka

/pn-pt 10-18 sb 10-14/ Łódź B.Limanowskiego 107

Zachęcamy do zakupów!:)

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Britax Romer Kidfix i-Size 15-36kg

Britax Romer Kidfix i-Size 15-36kg

Britax Romer KidFix i-Size - fotelik samochodowy ~15-36 kg

Nasze najbezpieczniejsze miejsce* na spełnianie marzeń