Promocje

Ostatnio przeglądane

Nowe produkty

Espiro Alpha 0-18kg

Nowy produkt

0-18kg  45 - 105 cm  i-Size (R129)

 

Więcej szczegółów

4 Przedmioty

649,00 zł

-150,00 zł

799,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Płać PayU
Płać PayU

Więcej informacji

Fotelik samochodowy I-Size Universal ISOFIX. Przeznaczony dla dzieci o wzroście 45 - 105 cm i wadze do 18 kg.

Przeznaczony do montażu z bazą ISOFIX: tyłem do kierunku jazdy dla dzieci o wzroście 45 - 83 cm (wiek 0 - 15 m-cy) i przodem do kierunku jazdy dla dzieci o wzroście 76 - 105 cm (wiek ok. 15 m-cy do 4 lat).

Fotelik samochodowy 0-18 kg espiro alpha z ustawieniem: TYŁEM I PRZODEM DO KIERUNKU JAZDY jest zgodny z europejskim standardem bezpieczeństwa i-Size (R129), umożliwia podróżowanie tyłem i przodem do kierunku jazdy. Fotel wpinany jest do specjalnej bazy, którą mocuje się za pomocą ISOFIX do fotela samochodowego. 

 

Gwarancja bezpieczeństwa:

Przewożenie dziecka w samochodzie musi być wygodne i bezpieczne na każdym etapie jego rozwoju. Fotelik samochodowy 0-18 kg espiro alpha został przetestowany i jest homologowany na podstawie regulacji Unii Europejskiej i-Size (R129). Testy fotela zostały przeprowadzone w niezależnym laboratorium badawczym RDW w Holandii. Produkowany jest w fabryce posiadającej certyfikat ISO 9001. Najbezpieczniejsze jest przewożenie dziecka jak najdłużej tyłem do kierunku jazdy, ponieważ jego głowa jest proporcjonalnie większa i cięższa od reszty ciała. Fotel zwrócony tyłem do kierunku jazdy chroni najlepiej głowę i szyję dziecka w przypadku zderzenia czołowego, ponieważ siła uderzenia rozkłada się na całe plecy odciążając niewystarczająco rozwinięte mięśnie szyi dziecka.

 

Wygoda dla dziecka:

Fotelik samochodowy 0-18 kg espiro alpha gwarantuje dziecku pełen komfort podczas podróżowania. Specjalne systemy regulacji zagłówka, ustawienia siedziska, dodatkowe wkładki pod kręgosłup i zagłówek z memory foam pozwalają na dostosowanie fotela do wymogów rosnącego dziecka. Fotel posiada miękką i przyjemną w dotyku tkaninę oraz jest dodatkowo wyposażony w miękkie ochraniacze pasów i ochraniacz sprzączki. 

 
 
 

 
espiro alpha
Regulowany zagłówek z dodatkową wkładką typu memory foam
espiro alpha
Regulacja kąta ustawienia siedziska w ustawieniu przodem do kierunku jazdy
espiro alpha
Miękkie ochraniacze na pasy
espiro alpha
Ochraniacz sprzączki
 
espiro alpha
Dodatkowa wkładki: na siedzisko i pod plecy umożliwiające dostosowanie siedziska do wieku dziecka
espiro alpha
Baza ISOFIX
espiro alpha
Noga podpierająca z regulacją wysokości
espiro alpha
Miękkie w dotyku tkaniny siedziska
Tyłem do kierunku jazdy

Po okresie użytkowania fotelika, istnieje możliwość zbycia lub wymiany w naszym komisie zakupionego wózka, na inny towar np. na wózek spacerowy, fotelik samochodowy lub rowerek.

Wysyłka /koszt-15,00zł/

Odbiór osobisty w sklepie-komisie ABO-Kraina Maluszka

/pn-pt 10-18 sb 10-14/ Łódź B.Limanowskiego 107

Zachęcamy do zakupów!:)

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Espiro Alpha 0-18kg

Espiro Alpha 0-18kg

0-18kg  45 - 105 cm  i-Size (R129)