Promocje

Ostatnio przeglądane

Nowe produkty

Joie Spin 360 - używany

Używane

Joie Spin 360 - używany - DARMOWA WYSYŁKA! - OBROTOWY! - SUPER STAN!

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

689,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Płać PayU
Płać PayU

Więcej informacji

Fotelik samochodowy Spin 360 firmy Joie będzie wiernym towarzyszem twojego dziecka podczas pierwszych lat życia. Fotelik „rośnie” wraz z dzieckiem – dlatego dzieci mogą korzystać z fotelika od urodzenia do około 4 roku życia (18kg). W zależności od grupy wiekowej, do której należy mały pasażer, zmieniają się również możliwości ustawienia fotelika. Niezwykła różnorodność fotelika samochodowego Joie Spin 360 sprawia, że niejedna przygoda będzie ciekawa, przyjemna i przede wszystkim bezpieczna. Największą zaletą fotelika samochodowe Joie Spin 360 jest jednak możliwość obracania siedziskiem o 360 stopni. Gwarantuje to wyjątkową wygodę, gdy mowa o wkładaniu i wyjmowaniu dziecka z fotelika.

Montaż fotelika na bazie ISOFIX daje jeszcze jedną opcję bardziej bezpiecznej jazdy, szczególnie istotnej dla grupy najmłodszych dzieci, które podróżują tyłem do kierunku jazdy. Baza ISOFIX daje możliwość manewrowania fotelikiem do przodu i do tyłu tak, aby dziecko znajdowało się jak najbliżej oparcia siedzenia samochodowego. Zapewni mu to stabilną i bezpieczną pozycję.

Joie Spin 360 dba o komfort już od pierwszych dni życia – zawiera wkładkę redukcyjną dla niemowląt która zapewnia wyjątkowy komfort i szczególną ochronę najmniejszym i najdelikatniejszym dzieciom. Gdy mały pasażer podrośnie wkładkę można bardzo prosto usunąć.

Fotelik samochodowy Joie Spin 360 posiada unikatowy system regulacji zapewniający dziecku maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Nagłówek fotelika posiada 6 stopni regulacji wysokości, zaś kąt położenia fotelika można wybrać z 5 dostępnych pozycji. System ten, dający dużą swobodę i wygodę, jest jednocześnie bardzo prosty w obsłudze, dzięki temu możesz prosto wykorzystać pełnię możliwości fotelika.

Największym ułatwieniem w użytkowaniu fotelika jest jednak możliwość obrócenia siedziska Joie Spin 360 dookoła. Dzięki temu umieszczanie dziecka w foteliku samochodowym, jak i wyjmowanie go z niego po zakończeniu podróży nigdy nie było prostsze.

Obicie fotelika samochodowego Joie Spin 360 jest miękkie i przyjemne w dotyku. Wykonane jest z oddychających materiałów. Dzięki temu fotelik zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza a skóra dziecka nie klei się do fotelika nawet podczas ciepłych dni. Wygodne siedzisko w miękkim, przyjemnym obiciu w połączeniu z odpowiednim ustawienie fotelika samochodowego to idealne połączenie w dążeniu do wygody dziecka.

stan zestawu oceniam na bardzo dobry- Wózek nosi normalne ślady użytkowania. Wózek w pełni sprawny i zadbany. Posiada bardzo atrakcyjny wygląd i z pewnością doskonale posłuży kolejnemu użytkownikowi.

Przedstawione zdjęcia i opisy dotyczą wystawianego do sprzedaży towaru, oddając jego stan. Wszystkie towary przed wystawieniem na aukcje poddawane są dokładnemu przeglądowi i drobnej renowacji, tak aby przyszły użytkownik był w pełni usatysfakcjonowany z zakupu.

Zapraszamy na nasze pozostałe aukcje. Wystawiamy tylko towary w najlepszym stanie.
Możliwość DARMOWEJ wysyłki!
Odbiór osobisty w sklepie-komisie ABO - Kraina Maluszka

B. Limanowskiego 107, 91-334 Łódź

www.komisik.com.pl

Polecamy serdecznie!

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Joie Spin 360 - używany

Joie Spin 360 - używany

Joie Spin 360 - używany - DARMOWA WYSYŁKA! - OBROTOWY! - SUPER STAN!