Promocje

Ostatnio przeglądane

Nowe produkty

Britax Romer Max-Way 9-25kg - używany

Używane

Britax Romer Max-Way 9-25kg - używany - WYJĄTKOWO ZADBANY! - DARMOWA WYSYŁKA!

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

599,00 zł

-100,00 zł

699,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Płać PayU
Płać PayU

Więcej informacji

Fotelik dziecięcy BRITAX MAX-WAY dla maluchów o wadze od 9 do 25 kg, w wieku od 9 miesięcy nawet do 6 lat jest przeznaczony do montażu tyłem do kierunku jazdy, a więc w najbezpieczniejszej dla dziecka pozycji. Otrzymał pozytywną ocenę w teście PLUS. Posiada głębokie ściany boczne, ograniczające skutki zderzenia bocznego oraz system regulacji pozycji nachylenia. Pasy i zagłówek są regulowane, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do wzrostu swojego dziecka. Malucha przypinamy przy pomocy 5-punktowych pasów bezpieczeństwa, a fotelik montujemy z wykorzystaniem 2-punktowych pasów samochodowych. Model BRITAX MAX-WAY jest więc kompatybilny z większością samochodów osobowych.

Model BRITAX MAX-WAY jest więc kompatybilny z większością samochodów osobowych.

Podróż tyłem do kierunku jazdy

Montaż fotelika tyłem do kierunku jazdy jest zalecany przede wszystkim w przypadku najmłodszych dzieci. Jednak dobrym rozwiązaniem jest podróżowanie maluchów w ten sposób także w późniejszym wieku. Fotelik Britax Römer Max-Way został zaprojektowany w taki sposób, aby dziecko mogło podróżować tyłem do kierunku jazdy nawet do 6. roku życia. Maluch jest przez to lepiej chroniony podczas zderzenia. Dodatkowo szyja i głowa są szczególnie narażone na obciążenie podczas kolizji. Umiejscowienie dziecka tyłem do kierunku jazdy przekłada się na mniejsze ryzyko kontuzji.

Głębokie ściany boczne dla komfortu i bezpieczeństwa

Fotelik samochodowy Britax Römer Max-Way posiada wysokie i głębokie ściany boczne, które zapewniają dodatkową ochronę dla dziecka w przypadku ewentualnego zderzenia bocznego. Zostały wyściełane miękkim materiałem, który jest przyjemny w dotyku dla maluszka. Taka konstrukcja pozwoliła na stworzenie ochronnego kokonu, który minimalizuje skutki zderzenia i tym samym zapobiega wystąpieniu obrażeń.

Idealne dopasowanie do wzrostu dziecka

Pasy i zagłówek są regulowane, przez co można je dostosować do wzrostu dziecka. Zagłówek powinien znajdować się ponad ramionami dziecka. Przed przypięciem malucha pasami, sprawdź, czy znajduje się w odpowiedniej pozycji. Pasy i zagłówek wyregulujesz jedną ręką. System jest prosty w użyciu i bardzo precyzyjny w ustawieniu.

Solidne przypięcie dzięki 5-punktowym pasom bezpieczeństwa

Fotelik Britax Römer Max-Way posiada 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, które zapewniają maluchowi najlepszą ochronę. Przypinamy go wewnątrz fotelika, a specjalna konstrukcja pasów powoduje, że dziecko jest chronione z każdej strony. Jest to uwarunkowane znajdującymi się na nich punktami – po dwa punkty przy biodrach i nad ramionami oraz jeden punkt między nogami, gdzie klamra spina pasy.

Stan fotelika oceniam jako bardzo dobry- Fotelik posiada normalne, minimalne ślady użytkowania. Każda pianka jest w całości. Posiada bardzo atrakcyjny wygląd i z pewnością doskonale posłuży kolejnemu użytkownikowi.

Przedstawione zdjęcia i opisy dotyczą wystawianego do sprzedaży towaru, oddając jego stan.
Wszystkie towary przed wystawieniem na aukcje poddawane są dokładnemu przeglądowi i drobnej renowacji oraz kompletowane - tak aby przyszły użytkownik był w pełni usatysfakcjonowany z zakupu.

Zapraszamy na nasze pozostałe aukcje. Wystawiamy tylko towary w najlepszym stanie.
Możliwość DARMOWEJ wysyłki!
Odbiór osobisty w sklepie-komisie ABO - Kraina Maluszka

B. Limanowskiego 107, 91-334 Łódź

www.komisik.com.pl

Polecamy serdecznie!

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Britax Romer Max-Way 9-25kg - używany

Britax Romer Max-Way 9-25kg - używany

Britax Romer Max-Way 9-25kg - używany - WYJĄTKOWO ZADBANY! - DARMOWA WYSYŁKA!