Promocje

Ostatnio przeglądane

Nowe produkty

BabySafe Westie 0-18kg - używany

Używane

BabySafe Westie 0-18kg - używany - WYJĄTKOWO ZADBANY!

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

449,00 zł

-50,00 zł

499,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Płać PayU
Płać PayU

Więcej informacji

BabySafe Westie 2.0 to nowa, odświeżona wersja fotelika polskiego producenta. Jest to fotelik samochodowy przewidziany dla dzieci od urodzenia do ok. 4 roku (0-18kg). Westie 2 składa się z 2 elementów: bazy zapinanej systemem ISOFIX wraz z nogą stabilizującą oraz siedziska, które możemy mocować na bazie przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Tyłem od 0 do 18kg, przodem od 9 do 18kg.

BabySafe, polska renomowana marka fotelików i wózków dziecięcych charakteryzujących się wysoką ergonomicznością oraz jakością wykonania. Wykorzystująca do produkcji własnych artykułów materiały najwyższej jakości, przyjazne skórze dziecka, zapewniające maksimum wygody podczas podróży. Polska firma BabySafe z powodzeniem konkuruje z zagranicznymi markami. Cechą szczególną produktów BabySafe jest ich atrakcyjna cena, wiele możliwości i funkcjonalności oraz najlepszy stosunek jakości do ceny wózków i fotelików.

Na dzień 28.11.2017 fotelik BabySafe Westie 2 nie był badany w niemieckim ośrodku testowym ADAC i są nikłe szanse, żeby został tam w najbliższym czasie przebadany ze względu na brak sprzedaży tego modelu u naszych zachodznich sąsiadów. 
W listopadzie 2017 pojawiła się informacja o dodatkowym teście zderzeniowym przeprowadzanym w Państwowym Instytucie Motoryzacyjnym, czyli w ośrodku PIMOT. Polegał on na zbadaniu sił działających na odcinek szyjny kręgosłupa w antropomorficznym manekinie typu Q3 poczas zderzenia czołowego przy prędkości 56km/h mając ustawiony fotelik tyłem do kierunku jazdy. Wyniki testów wykazały, że na górny odcinek kręgosłupa szyjnego działają przeciążenia o wartości 959,9N, na dolny z kolei 922N. Granicą górną, założoną w teście była wartość 1220N, czyli identycznie jak w bardzo popularnym PLUS TEST, przeprowadzanym w szwedzikm ośrodku VTI.
Fotelik Babysafe Westie 2, dzięki swojej modułowej konstrukcji zapewnia wysoką klasę bezpieczeństwa. Sam fakt, że w foteliku dziecko do 18kg może podróżować tyłem do kierunku jazdy wpływa znacząco na jego wzrost. Dzieje się tak, gdyż siły działające na głowę i szyję dziecka podczas zderzenia są pięciokrotnie mniejsze podczas podróżowania tyłem, w stosunku do jazdy przodem. 

fotelik dla dzieci od 0 do 18kg

nowy, powiększony kształt siedziska

przeprojektowany system ISOFIX - brak pokrętła do regulacji, szyny wysówane niezaleznie

zmiana w budowie zagłówka oraz zwiększony zakres regulacji jego wysokości

siedzisko montowane na bazie ISOFIX

montaż tyłem do kierunku jazdy (0-18kg) oraz przodem (9-18kg)

fotelik posiada homologację i jest zgodny z normą ECE R44/04

nowa tapicerka i nowe kolory

nowość na rok 2017!

Wysokość; 52-58 cm

Szerokość: 31 cm

Głębokość: 33 cm

Waga: 14kg

UWAGA! Fotelik Westie 2 można zamontować wyłącznie w samochodach posiadających uchwyty ISOFIX. Przed zakupem warto upewnić się, że nasz samochód jest w nie wyposażony. Zanim przystąpimy do montażu warto przeczytać instrukcję obsługi, która jest dołączona razem z fotelem. Aby poprawnie zamontować fotelik, musimy w pierwszej kolejności wysunąć uchwyty ISOFIX wbudowane w bazę. Służą do tego białe przyciski po każdej ze stron bazy. Najpierw ciągniemy za przycisk opisany słowem „PULL”, który zwalnia nam blokadę ISOFIX i następnie wysuwamy szczękę mechanizmu na zewnątrz. To samo robimy z drugiej strony. Następnym krokiem jest zaczepienie szyn ISOFIX o uchwyty w samochodzie. Po zamocowaniu, dociskamy bazę do oparcia kanapy oraz ustawiamy nogę wypierającą na podłogę samochodu tak, by czerwone wskaźniki zmieniły się na zielone.

 

Stan fotelika oceniam jako bardzo dobry- Fotelik posiada minimalne ślady użytkowania. Posiada bardzo atrakcyjny wygląd i z pewnością doskonale posłuży kolejnemu użytkownikowi.

Przedstawione zdjęcia i opisy dotyczą wystawianego do sprzedaży towaru, oddając jego stan.
Wszystkie towary przed wystawieniem na aukcje poddawane są dokładnemu przeglądowi i drobnej renowacji oraz kompletowane - tak aby przyszły użytkownik był w pełni usatysfakcjonowany z zakupu.

Zapraszamy na nasze pozostałe aukcje. Wystawiamy tylko towary w najlepszym stanie.
Możliwość DARMOWEJ wysyłki!
Odbiór osobisty w sklepie-komisie ABO - Kraina Maluszka

B. Limanowskiego 107, 91-334 Łódź

www.komisik.com.pl

Polecamy serdecznie!

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

BabySafe Westie 0-18kg - używany

BabySafe Westie 0-18kg - używany

BabySafe Westie 0-18kg - używany - WYJĄTKOWO ZADBANY!