Promocje

Ostatnio przeglądane

Nowe produkty

Swandoo Marie i-Size 0-18kg - używany

Używane

Swandoo Marie i-Size 0-18kg - używany - DARMOWA WYSYŁKA! - WYJĄTKOWO ZADBANY!

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

1 299,00 zł

-50,00 zł

1 349,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Płać PayU
Płać PayU

Więcej informacji

Swandoo Marie i-Size to fotelik stworzony, by bezpiecznie przeprowadzić dziecko od narodzin aż do czasu, kiedy osiągnie wagę 18 kg. Marie i-Size to przede wszystkim ulepszona tapicerka, wykonana z jeszcze wyższej jakości materiałów. Montaż Marie i-Size odbywa się w oparciu o bazę Isofix, która jest zintegrowana z fotelikiem. Fotelik umożliwia przewożenie dziecka w obu kierunkach jazdy, ale jednocześnie nie pozwala, by dziecko zbyt wcześnie jeździło przodem. W zagłówku znajduje się specjalna linia badająca wzrost dziecka, a obrót fotelika nie będzie możliwy, dopóki zagłówek nie znajdzie się na odpowiedniej wysokości.

Model został wyprodukowany przez markę Swandoo, która została założona w Wiedniu. Producent dba zarówno o bezpieczeństwo dzieci, jak i komfort rodziców. Produkty zapewniają beztroskie podróże z maluchami, a przy tym są po prostu ładne, czego najlepszym dowodem jest SWANDOO MARIE i-Size fotelik 40–105 cm/0–18 kg.

MARIE i-Size fotelik 40–105 cm/0–18 kg ma specjalny system pozwalający na prawidłowe napięcie szelek bezpieczeństwa wewnątrz fotelika. Odpowiednie wygłuszenie zapewnia dziecku najwyższy komfort podczas podróżowania. Co ważne, w bazie znajdują się wskaźniki poprawnego montażu Marie i-Size, dzięki którym unikniesz błędów podczas instalacji fotelika.

SWANDOO MARIE i-Size fotelik 40–105 cm/0–18 kg ma zagłówek regulowany w aż 12 stopniach. Dzięki temu model perfekcyjnie dopasujesz do aktualnego wzrostu dziecka. Fotelik może być mocowany przodem i tyłem do kierunku jazdy. Łatwa zmiana kierunku montażu jest możliwa przez bazę obrotową, na której znajduje się model. Nowoczesny system nie pozwoli na zmianę kierunku jazdy zbyt szybko. RWF jest bowiem uznawany za najbezpieczniejszy sposób jazdy dla maluszków. Montaż fotelika przodem do kierunku jazdy jest możliwy dopiero, kiedy zagłówek znajdzie się na odpowiedniej wysokości. W zagłówku Marie i-Size znajduje się wskaźnik poziomu, na którym dziecko powinno mieć oczy. Dzięki niemu zyskujesz pewność, że wysokość zagłówka jest odpowiednia.

 • Jeszcze lepsze spasowanie fotelika na bazie i lepsze wygłuszenie zapewni dziecku najwyższy komfort
 • Specjalny system pozwoli na prawidłowe napięcie szelek bezpieczeństwa wewnątrz fotelika
 • W bazie znajdują się wskaźniki poprawnego montażu Marie i-Size, by uniknąć błędów
 • Zagłówek fotelika samochodowego Marie 3 i-Size jest regulowany aż w 12 stopniach, by jak najlepiej dopasować go do aktualnego wzrostu dziecka
 • Fotelik może być mocowany przodem i tyłem do kierunku jazdy
 • Łatwa zmiana kierunku montażu jest możliwa przez bazę obrotową, na której znajduje się fotelik
 • Nowoczesny system nie pozwoli na zmianę kierunku jazdy zbyt szybko
 • Montaż fotelika przodem do kierunku jazdy jest możliwy dopiero, kiedy zagłówek znajdzie się na odpowiedniej wysokości
 • W zagłówku Marie 3 i-Size znajduje się wskaźnik poziomu, na którym dziecko powinno mieć oczy - wówczas mamy pewność, że wysokość zagłówka jest odpowiednia
 • Skorupa Marie 3 i-Size jest wentylowana, by dziecko odczuwało komfort termiczny, szczególnie w ciepłe dni
 • Konstrukcja skorupy została wzmocniona tworzywem EPP dla jeszcze lepszej wytrzymałości
 • Dzięki możliwości regulacji kąta nachylenia fotelika samochodowego dziecko w każdej pozycji będzie odczuwać komfort
 • Noga stabilizująca w bazie odpowiada za prawidłowe ułożenie fotelika na bazie oraz uniemożliwia niekontrolowane ruchy
 • Tapicerka Swandoo Marie i-Size jest bardzo łatwa w demontażu, można ją wyprać w pralce
SWANDOO MARIE 3 i-Size fotelik 40-105 cm / 0-18 kg 5

MARIE i-Size fotelik 40–105 cm/0–18 kg ma wentylowaną skorupę. Dzięki temu możesz zabrać dziecko w dłuższą podróż nawet w ciepłe, letnie dni. Maluch będzie odczuwał komfort termiczny. Konstrukcja skorupy została wzmocniona tworzywem EPP dla jeszcze lepszej wytrzymałości.

Dzięki możliwości regulacji kąta nachylenia fotelika samochodowego dziecko w każdej pozycji będzie odczuwać komfort. Dzięki temu pozostanie spokojne nawet podczas dłuższej podróży. Noga stabilizująca w bazie odpowiada za prawidłowe ułożenie fotelika na bazie oraz uniemożliwia niekontrolowane ruchy.

MARIE i-Size fotelik 40–105 cm/0–18 kg marki Swandoo ma tapicerkę, która jest bardzo łatwa w demontażu. Możesz ją wyprać w pralce. Nie obawiaj się uszkodzenia materiału. Po praniu tapicerka pozostanie wolna od przebarwień czy przetarć.

Swandoo Marie i-Size daje Tobie i Twojemu dziecku gwarancję bezpiecznej i komfortowej podróży samochodem od narodzin aż do około 4. roku życia. Przez obrotową bazę możesz w prosty i szybki sposób ustawić fotelik w obu kierunkach jazdy. Dzięki nowoczesnemu i inteligentnemu systemowi nie ma możliwości obrotu fotelika, dopóki zagłówek nie znajdzie się na odpowiednim poziomie. Dzięki temu masz gwarancję, że Twoje dziecko będzie podróżowało przodem do kierunku jazdy dopiero wtedy, kiedy będzie to już dla niego bezpieczne. Poprzez możliwość zmiany kąta nachylenia fotelika zawsze ustawisz go w takiej pozycji, by Twoje dziecko odczuwało najwyższy poziom wygody. Model spełnia normę i-Size, dzięki czemu masz pewność, że produkt doskonale chroni kręgi szyjne, boki oraz głowę. Kryterium wzrostu zostało zastąpione przez kryterium wagi, co ułatwia dopasowanie fotelika do dzieci, które są niższe czy wyższe od rówieśników.

SWANDOO MARIE i-Size fotelik 40–105 cm/0–18 kg jest bezpieczny i funkcjonalny, a dodatkowo ładny. Dostępne są foteliki obrotowe w różnych wariantach kolorystycznych – Blueberry, Sesame Grey, Lime Sesame, Forest Fruits, Alfalfa, Chia Black. Spośród fotelików bez trudu dopasujesz idealny zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Możesz też z łatwością wybrać produkt, który będzie dobrze komponował się z tapicerką samochodu. Foteliki samochodowe marki Swandoo charakteryzują się bowiem minimalistyczną formą, co czyni je uniwersalnymi pod względem dopasowania kolorystycznego z samochodem.

Stan oceniam na bardzo dobry. Nosi minimalne ślady użytkowania, tj. lekkie ryski. W pełni sprawny i zadbany. Posiada bardzo atrakcyjny wygląd i z pewnością doskonale posłuży kolejnemu użytkownikowi.

Przedstawione zdjęcia i opisy dotyczą wystawianego do sprzedaży towaru, oddając jego stan. Wszystkie towary przed wystawieniem na aukcje poddawane są dokładnemu przeglądowi i drobnej renowacji, tak aby przyszły użytkownik był w pełni usatysfakcjonowany z zakupu.

Zapraszamy na nasze pozostałe aukcje. Wystawiamy tylko towary w najlepszym stanie.
Możliwość DARMOWEJ wysyłki!
Odbiór osobisty w sklepie-komisie ABO - Kraina Maluszka

 

B. Limanowskiego 107, 91-334 Łódź

www.komisik.com.pl

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Swandoo Marie i-Size 0-18kg - używany

Swandoo Marie i-Size 0-18kg - używany

Swandoo Marie i-Size 0-18kg - używany - DARMOWA WYSYŁKA! - WYJĄTKOWO ZADBANY!