Promocje

Ostatnio przeglądane

Nowe produkty

BMW Junior Seat Grupa 0-18kg - używany

Używane

BMW Junior Seat Grupa 0-18kg - używany - DARMOWA WYSYŁKA! - WYJĄTKOWO ZADBANY!

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

799,00 zł

-100,00 zł

899,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Płać PayU
Płać PayU

Więcej informacji

FOTELIK BMW JUNIOR SEAT GRUPY 1. 

Kolor czarno-antracytowy. Fotelik przeznaczony dla dzieci w wieku od ok. 12 msc do 4 lat (od ok 9 do 18 kg).

Tylko w połączeniu z oferowaną oddzielnie bazą ISOFIX.

 BMW JUNIOR SEAT 1 (Takata Midi I-Size) + BAZA BMW.

Fotelik Takata Fotelik 0-18kg Midi I-size Plus (BMW Junior Seat 1).
Fotelik BMW Junior Seat grupy 1 w połączeniu z bazą ISOFIX to najlepszy wybór dla dzieci w wieku od ok. 12 miesięcy do 4 lat (od ok. 9 do 18 kg). Fotelik można montować przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Szczególnie w ustawieniu przeciwnie do kierunku jazdy fotelik oferuje maksymalne bezpieczeństwo w razie wypadku. Opatentowane poduszki wypełnione powietrzem gwarantują skuteczną ochronę głowy.Takata Fotelik 0-18kg Midi I-size Plus
I-Size Plus - najlepiej przetestowany fotelik na świecie!
AUDI, BMW, LEXUS - te firmy wybrały foteliki TAKATA do testów swoich aut!
Fotelik jest bezpiecznym i solidnym towarzyszem we wszystkich podróżach. Specjalnie zaprojektowany i wykonany tak aby w pełni odpowiadał potrzebom małych pasażerów od urodzenia do około czterech lat. W połączeniu z bazą I-SIZE BASE Plus, może być instalowany zarówno w pozycji tyłem jak i przodem do kierunku jazdy, oferując wiele możliwości montażu w samochodzie. Gwarantuje to, że dzieci o wzroście od 40 cm do 105 cm wysokości mogą być transportowane bezpiecznie w konfiguracji tyłem do kierunku jazdy.
Tapicerka jest miękka, testowana pod kątem toksycznych substancji, tkaniny z mikrowłókien (Oeko-Tex Standard 100 klasy 1) w czterech różnych wariantach kolorystycznych z wysokiej jakości materiałów. W tym modelu zwiększona została ilość wkładek AIRPAD w okolicach głowy, zapewniając jeszcze większą ochronę i komfort. Dla niemowląt i małych dzieci, wkładka redukcyjna podnosi komfort użytkowania przez noworodków, a regulowany zagłówek wraz z pasami zapewnia odpowiednią wysokość i poprawne ustawienie względem dziecka. TAKATA AIRPADS montowane są we wszystkich fotelach dziecięcych oferowanych przez producenta. Wykonane są z połączenia odpornego na rozerwania materiału, który stosowany jest również w samochodowych poduszkach powietrznych oraz miękkiej pianki wypełnionej cząstkami powietrza. Takie rozwiązanie pozwala znacząco zredukować siłę uderzenia, która oddziałuje na ciało dziecka podczas zderzenia bocznego. Opatentowana technologia AIRPADS poprawia również komfort podróży dziecka w fotelu.

Stan zestawu oceniam na bardzo dobry- Fotelik nosi minimalne ślady użytkowania, tj. lekkie ryski. Zestaw w pełni sprawny i zadbany. Posiada bardzo atrakcyjny wygląd i z pewnością doskonale posłuży kolejnemu użytkownikowi.

Przedstawione zdjęcia i opisy dotyczą wystawianego do sprzedaży towaru, oddając jego stan. Wszystkie towary przed wystawieniem na aukcje poddawane są dokładnemu przeglądowi i drobnej renowacji, tak aby przyszły użytkownik był w pełni usatysfakcjonowany z zakupu.

Zapraszamy na nasze pozostałe aukcje. Wystawiamy tylko towary w najlepszym stanie.
Możliwość DARMOWEJ wysyłki!
Odbiór osobisty w sklepie-komisie ABO - Kraina Maluszka

B. Limanowskiego 107, 91-334 Łódź

www.komisik.com.pl

Polecamy serdecznie!

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

BMW Junior Seat Grupa 0-18kg - używany

BMW Junior Seat Grupa 0-18kg - używany

BMW Junior Seat Grupa 0-18kg - używany - DARMOWA WYSYŁKA! - WYJĄTKOWO ZADBANY!