Promocje

Ostatnio przeglądane

Nowe produkty

Valco Baby Snap 4 Trend - używany

Używane

Valco Baby Snap 4 Trend - używany - WYJĄTKOWO ZADBANY! - DARMOWA WYSYŁKA!

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

949,00 zł

-150,00 zł

1 099,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Płać PayU
Płać PayU

Więcej informacji

 

Snap 4 australiskiej marki Valco Baby to przykład wózka, który został wykonany z maksymalną precyzją w trosce o komfort najmłodszych użytkowników. Snap jest przyjazny dzieciom i rodzicom, co przekłada się na łatwość codziennego użytkowania. Jego lekka, aluminiowa konstrukcja równocześnie cechuje się wysoką wytrzymałością, dzięki czemu jest Snap 4 Trend jest produktem całkowicie bezpiecznym dla dziecka.

Poprzez wpięcie dedykowanych adapterów, istnieje możliwość stworzenia kompleksowego systemu podróżnego, niezbędnego elementu przy codziennych wojażach z dzieckiem.

Valco Baby Snap 4 Trend Tailormade rączka

Nowy Valco Snap 4 Trend Tailormade ma regulowaną rączkę

Rączka jest regulowana. 4 kąty nachylenia. Każdy znajdzie właściwą dla siebie pozycję. Możesz więc spokojnie kupować ten wózek spacerowy i być pewnym, że jeśli ktoś spoza rodziny będzie go użytkował (np. niania) zawsze będzie miał należytą pozycję rąk.

Valco Baby Snap 4 Trend Tailormade pałąk

Odpinany pałąk obszyty ekoskórą

Pałąk w nowej wersji pokryty jest ekoskórą. Odepnij go, by włożyć dziecko do środka wózka łatwiej i sprawniej. Również wyciąganie jest niezwykle proste. Wypinanie jest możliwe tylko z jednej strony. Nie musisz trzymać barierki w ręku.

Valco Baby Snap 4 Trend Tailormade poszerzana budka

Powiększona budka - Wentylowana, z filtrem UV i regulacją

Budka posiada cztery panele. Można je dowolnie wysuwać i chować. To dobre rozwiązanie, kiedy warunki pogodowe nie sprzyjają. Siatka wentylacyjna zapewnia dopływ świeżego powietrza w gorące dni.

Valco Baby Snap 4 Trend Tailormade Składanie

Składanie jedną ręką – dwuprzyciskowy system przy rączce

Składanie do małych rozmiarów. Możesz przechowywać np. w domu. Po złożeniu siedzisko jest schowane do wewnątrz więc nie brudzi się. Zabezpieczenie przed samoistnym rozsunięciem się.

Valco Baby Snap 4 Trend Tailormade Koła bezdętkowe

Koła bezdętkowe 

Nigdy się nie przebiją! Opona stworzona z bardzo wytrzymałego, ale jednocześnie lekkiego tworzywa EVA. Nawet jeśli najedziesz na ostry element, zachowasz sprawne koło.

Valco Baby Snap 4 Trend Tailormade siedzisko spacerowe

Jeszcze większe siedzisko

Siedzisko spacerowe, jest jeszcze większe niż w przypadku poprzedniego modelu. To gwarantuje wygodę każdemu dziecku. Więcej przyjemności z jazdy nie tylko dla ciebie, ale także dla twojej pociechy.

 

Valco Baby Snap 4 Trend Tailormade Lekka spacerówka

Lekka spacerówka

Biorąc pod uwagę tak dużą funkcjonalność wózka jest to jedna z najlżejszych spacerówek na świecie. Nie znajdziesz łatwo tak eleganckiego wózka o tak niskiej wadze. Wyróżniaj się nie tylko stylem, ale także możliwościami w codziennym użytkowaniu.

 


 
 

 

Stan zestawu oceniam na bardzo dobry- Wózek nosi minimalne ślady użytkowania, tj. lekkie ryski na stelażu i kołkach. Wózek w pełni sprawny i zadbany. Posiada bardzo atrakcyjny wygląd i z pewnością doskonale posłuży kolejnemu użytkownikowi.

Przedstawione zdjęcia i opisy dotyczą wystawianego do sprzedaży towaru, oddając jego stan. Wszystkie towary przed wystawieniem na aukcje poddawane są dokładnemu przeglądowi i drobnej renowacji, tak aby przyszły użytkownik był w pełni usatysfakcjonowany z zakupu.

Zapraszamy na nasze pozostałe aukcje. Wystawiamy tylko towary w najlepszym stanie.
Możliwość DARMOWEJ wysyłki!
Odbiór osobisty w sklepie-komisie ABO - Kraina Maluszka

B. Limanowskiego 107, 91-334 Łódź

www.komisik.com.pl

Polecamy serdecznie!

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Valco Baby Snap 4 Trend - używany

Valco Baby Snap 4 Trend - używany

Valco Baby Snap 4 Trend - używany - WYJĄTKOWO ZADBANY! - DARMOWA WYSYŁKA!